OFERTA

Home Oferta

Budownictwo komunikacyjne

Nasza firma zajmuje się między innymi budownictwem komunikacyjnym. Wśród naszych realizacji odnajdą Państwo liczne ulice, ścieżki rowerowe oraz pieszo-rowerowe, chodniki, parkingi, drogi gminne, wewnętrzne oraz leśne realizowane na zlecenie zarówno instytucji publicznych, gmin, jak i osób prywatnych. Posiadamy specjalistyczne sprzęty oraz ogromne doświadczenie w tej gałęzi budownictwa. Dzięki solidnym i dokładnym pracom, realizowane przez nas inwestycje służą ich użytkownikom długie lata.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z zapraszamy serdecznie do kontaktu.

 • Budowa ulic
 • Budowa dróg i chodników
 • Budowa ścieżek rowerowych i pieszo-rowerowych
 • Budowa parkingów
 • Budowa dróg gminnych
 • Budowa dróg wewnętrznych
 • Budowa dróg leśnych

Budownictwo użyteczności publicznej

Naszymi stałymi klientami od wielu lat są jednostki administracji publicznej i inwestorzy prywatni. Liczne zlecenia realizowane na przestrzeni lat umożliwiły nam zdobyci ogromnego doświadczenia w zakresie budownictwa użyteczności publicznej. Wśród naszych realizacji odnajdą Państwo m.in.:

 • Szpitale
 • Szkoły
 • Publiczny zakład opieki zdrowotnej
 • Sale wiejskie
 • Świetlice wiejskie
 • Budowa dróg wewnętrznych
 • Nieruchomości administracyjne

Budowa, rozbudowa i modenizacja

Zajmujemy się zarówno budową, rozbudową czy modernizacją już istniejących obiektów oświatowych i szkolnych (również z całą infrastrukturą sportową,) oraz obiektów medycznych: szpitali oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Wśród naszych realizacji odnajdą Państwo także nieruchomości administracyjne, sale oraz świetlice wiejskie.

Budownictwo sportowe

Zajmujemy się projektowaniem, budową, modernizacją oraz renowacją obiektów sportowych i rekreacyjnych. Projektując i budując hale sportowe czy obiekty sportowo-rekreacyjne dbamy o to, aby zagwarantować ich przyszłym użytkownikom najlepsze warunki do ćwiczeń, treningów, a w konsekwencji osiągania jak najlepszych wyników sportowych. Obok dbałości o dokładność przeprowadzonych prac równie ważne jest dla nas bezpieczeństwo, szczególnie istotne nie tylko podczas codziennego użytkowania hal, ale również w czasie organizowanych zawodów sportowych czy eventów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie jesteśmy w stanie stworzyć obiekty sportowe i rekreacyjne dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających kontrahentów. Pracujemy na materiałach renomowanych i sprawdzonych firm, co zapewnia nam gwarancję spełnienia obowiązujących norm oraz bezpieczeństwo.

Budowa hali sportowej

Realizujemy budowę infrastruktury sportowej zarówno na rzecz miast czy gmin, jak również osób prywatnych. Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem i wykonywaniem projektów budowy obiektów sportowych począwszy od niewielkich obiektów, na budowie hal sportowych i widowiskowych kończąc. Zaufało nam już wielu kontrahentów, dołącz do nich również Ty.

Budownictwo pasywne

termomodernizacja z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Innowacyjne systemy w budownictwie

Budownictwo mieszkaniowe

Od początku działalności naszej firmy realizujemy różnego rodzaju roboty ogólnobudowlane oraz remontowe z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Oferujemy generalne wykonawstwo domów jednorodzinnych, domów w zabudowie bliźniaczej, obiektów mieszkalnych wielorodzinnych, osiedli oraz pozostałych obiektów przystosowanych do użytku codziennego. Wśród naszych realizacji znaleźć Państwo mogą liczne inwestycje realizowane w okolicach Poznania oraz na terenie województwa Wielkopolskiego. Naszymi zleceniodawcami sią spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje publiczne oraz inwestorzy prywatni.

Wykonywane prace budowlane realizujemy z myślą o ich przyszłych użytkownikach, kierując się zasadą „budujemy jak dla siebie.” Podczas każdych z naszych prac budowlanych dokładamy wszelkich starań, aby inwestycja była realizowana na najwyższym poziomie z zachowaniem odpowiednich norm oraz parametrów technicznych. Wszystko to, żeby przyszłym mieszkańcom budowanych przez nas domów czy mieszkań żyło się w nich długie lata nie tylko komfortowo, ale również bezpiecznie.

Zabytki i ochrona konserwatorska

Zabytki oraz obiekty znajdujące się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków to szczególne wyzwanie dla firm budowlanych. Renowacja budynków zabytkowych objętych ochroną konserwatorską cechuje duża dokładność, skrupulatność, a także dbałość o najdrobniejsze detale. Obiekty te posiadające dużą wartość historyczną oraz wymagają szczególnej ostrożności podczas wykonywania prac renowacyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest w tym przypadku poszanowanie oryginalnej zabudowy czy wystroju oraz troska o zachowanie najmniejszych walorów architektonicznych tych obiektów. Dlatego wykonując prace renowacyjne zabytków oraz obiektów objętych ochroną konserwatorską przykładamy szczególną wagę do ich realizacji. Nasi zleceniodawcy mogą natomiast mieć stu procentową pewność i gwarancję profesjonalnego wykonania powierzonych nam prac.

Renowacja i modernizacja

JUż wkrótce dowiesz się więcej